Ми пропонуємо доставку поштової (комерційної, інформаційної, тощо) кореспонденції по поштовим скринькам багатоквартирних будинків у м. Рівне.

Станом на 1 січня 2019 року у нашій адресній базі покриття понад 63 000 поштових скриньок, що розміщені в усіх без виключення багатоквартирних будинках по всіх районах міста.

Що ми пропонуємо:

Ми пропонуємо один з найефективніших  спосіб цільового рекламування (анонсування, залучення, тощо) Ваших товарів чи послуг через вкидання флаерів безпосередньо у поштові скриньки.

Даний тип поширення реклами, за рахунок  масовості покриття, величини цільової аудиторії споживачів реклами чи оголошення, терміну доставки оголошення в поштову скриню, безпосереднього донесення реклами до споживачів є самим швидким способом поширення інформації про Вас, Ваші товари, послуги, тощо.  

Як це працює?

Із нашої допомогою Ви можете вкласти Вашу рекламу безпосередньо в руки потенційному покупцеві чи кліенту! Наші кур'єри, за Вашим замовленням, рознесуть Ваші оголошення по обраним Вами під'їздам! В найкоротші строки (від 2 до 10 днів в залежності від кількості реклами) ми забезпечимо Вам аудиторію покупців, що не забезпечить жоден інший спосіб реклами! І зауважте головне - ЗА ПРИЙНЯТНІ КОШТИ!!!!!

Уявіть, що до Вас в руки із власної поштової скрині потрапляє флаер із цікавою ціновою пропозицією! Вас це зацікавить! Ви прийдете із цим флаером до магазину та здійсните покупку, а конкуренти-сусіди будуть лише заздрити!
Контроль!
Ми цінуємо Ваш час та Ваші гроші! Ми вважаємо, що витрачати гроші без можливості контролю іх ефективного використання — це марнування грошей та часу!

Ми контролюємо власних кур'єрів щоденно! За любих обставин ми виконуємо фотозвіти доставки кореспонденії, фотографуючи поштові скриньки із рекламою!

Таким чином, ми впевнюємося самі та гарантуємо всім кліентам безумовне виконання умов доставки кореспонденції до скриньки! На Вашу вимогу - ми пересилаємо  фотозвіт Вам чи передаємо фото у цифровому вигляді в любий прийнятний Вам спосіб!

Чому саме «Інформ-Бюро»?
Ми працюємо із зовнішньою рекламою у Рівному уже понад 8 років. За цей час Інформ-Бюро зарекомендувало себе як надійний партнер! З нами співпрацюють як приватні підприємці, що продають товари чи надають послуги, так і потужні фінансові установи всеукраїнського масштабу!
Ми - офіційно зареєстрована компанія, що веде законну діяльність та сплачує податки! Вся наша діяльність є законною та базується на отриманих нами дозволах від органів місцевого самоуправління.

Ціни:

Ми пропонуємо конкурентні ціни на аналогічні послуги в Рівному, при цьому забезпечуючи додатковий сервіс для наших кліентів - звітність за доставку кореспонденції по скринькам. Вартість доставки однієї листівки формату А6 складає від 0,50 грн. Від Вас - лише бажання та листівки :)

Мінімальне замовлення від 5 000 штук. 

Передбачено розміщення оголошень окремо по районах міста (детально дивись у прайсі нижче). Деталі «районних» розміщень Ви можете дізнатися зв’язавшись з нами.